Nieuwe werkhallen aan Soeverein en begraafplaats

Gepubliceerd op  dinsdag 23 jun 2026 om 11:59 uur
Stad Lommel heeft twee nieuwe werkhallen in gebruik genomen in Park De Soeverein en aan de begraafplaats van het Centrum.

Met deze moderne infrastructuur krijgen de medewerkers van Stadswerken meer ruimte om voertuigen, machines en materiaal veilig en ordelijk te stallen. Dat maakt het onderhoud van de publieke ruimte efficiënter en verbetert de dagelijkse werking op het terrein.

De nieuwe hal aan Park De Soeverein is 360 m² groot en vervangt de vroegere opslagruimte aan het oude zwembad en de oude tenniskantine. Sinds de sloop van die gebouwen werd het materiaal tijdelijk in containers ondergebracht. Ook aan de begraafplaats in het Centrum was vernieuwing nodig: de versleten opslagruimte maakt plaats voor een werkhal van 225 m².  

Beide hallen werden gebouwd als moderne staalconstructies en bieden de nodige ruimte voor het veilig stallen van voertuigen, machines en materiaal. Deze investering was nodig om de dagelijkse werking van de groenarbeiders op beide locaties efficiënter te organiseren. Materiaal en machines zijn voortaan beter beschermd tegen weer en wind, de werkterreinen blijven ordelijker en de medewerkers kunnen veiliger en praktischer aan de slag. Dat komt niet alleen de stadsdiensten ten goede, maar ook de kwaliteit van het onderhoud van Park De Soeverein en de begraafplaats.

  • Nieuwe werkhal begraafplaats Centrum (vergroot foto) Nieuwe werkhal begraafplaats Centrum