We trappen traditioneel af met de Nieuwe Harmonie in het Park op 24 juni en snel daarna volgt Schools Out. Met o.a. Camille en Joost staan er op 29 juni twee toppers op het podium aan het OverKop-huis. Camille is bekend van de Ketnet-serie #likeme, The Masked Singer, Liefde voor muziek en van haar hits met onder meer Regi. Bij de MIAs sleepte ze recent ook drie nominaties in de wacht. Ook rapper en YouTuber Joost is bij het jonge publiek een vedette met hits als Papa en Mama en Joost Klein 2. Zijn nieuwe single Wachtmuziek was deze week Catch of the Day bij Stubru. Ook de enorm populaire Average Rob komt naar Schools Out.
Begin juli staan er enkele kleppers op het podium in het stadscentrum. Op zondag 3 juli houden we een heus Knalbal. Met optredens van K3 en het kinderkoor Scaletta op het Hertog Janplein en heel wat kinderanimatie op en rond het marktplein. Op 7 juli is datzelfde podium gereserveerd voor Bart Peeters. Niet lang nadat hij negen keer na elkaar de Lotto Arena uitverkocht komt hij naar Lommel.
Veel animatie en terrasjes
Vlaanderen Zingt was in het laatste coronavrije jaar een topevenement. We zien het dan op donderdag 14 juli ook graag terugkomen op het marktplein. De terrasjes hebben ook vrij spel op 21 juli en 4 augustus, tijdens de Donderdag Terrasdagen op en rond ons dorpsplein in het verkeersvrije centrum met rondtrekkend straattheater en animatie.
Nieuw is Blues is het Park op 18 augustus, met The Ham n Eggs Blues Band en The Travellin Blue Kings in het Burgemeesterspark. We sluiten de zomer af op 28 augustus met Bal Final. Een stadsfestival voor het hele gezin met kinderanimatie en -workshops, zand, glas, straat- en circustheater, muziek en veel?meer in het gezellige stadscentrum. We klinken de hele vakantie op die lange evenementzomer.
Lommelse verenigingen kunnen zich nog altijd opgeven om te helpen bij de Lommel Leeft activiteiten. Tappen, flyers bedelen, attracties en workshops begeleiden, opbouwen of afbreken. Ze verdienen er een mooi centje mee. Ze kunnen tot en met 20 mei inschrijven via www.lommel.be/hulplommelleeft.
Lommel leeft overal
Ook heel wat organisatoren en verenigingen zorgen samen met Stad Lommel voor schitterende activiteiten en evenementen. Denk bijvoorbeeld maar aan Art of Summer, BeachFest, het SMA(A)K Foodtruckfestival, Pinopop, SchlagerBos, Rampage Open Air, de Hoeks Triatlon, Bier & Bokes. Maar ook de kleinere events en de gezellige buurtfeesten worden ondersteund. Lommel leeft overal!